
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


| Kapacitás | 10000 GB |
| Áramforrás | Elektromos hálózat |
| Fordulatszám | 7200 rpm |
| Cache mérete | 128 MB |
| Csatlakozók | USB Type-C |
Méretek | |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 130 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 141 800 Ft
További Seagate termékek: Seagate Külső merevlemez
| Kapacitás | 10000 GB |
| Áramforrás | Elektromos hálózat |
| Fordulatszám | 7200 rpm |
| Cache mérete | 128 MB |
| Csatlakozók | USB Type-C |
Méretek | |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 130 mm |
| Mélység | 188.5 mm |
| Tömeg | 1400 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.