
| Kapacitás | 1000 GB |
| Áramforrás | USB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 32 MB |
| Csatlakozók | USB 3.2 Gen 1 |
Méretek | |
| Szélesség | 126 mm |
| Magasság | 16.5 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 49 611 Ft
További Verbatim termékek: Verbatim Külső merevlemez
| Kapacitás | 1000 GB |
| Áramforrás | USB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 32 MB |
| Csatlakozók | USB 3.2 Gen 1 |
Méretek | |
| Szélesség | 126 mm |
| Magasság | 16.5 mm |
| Mélység | 81 mm |
| Tömeg | 156 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.