
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
Ingyenes átvétel az ország 10 pontján | Gyártói garancia!
| Kapacitás | 4000 GB |
| Áramforrás | USB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 8 MB |
| Csatlakozók | USB 2.0 USB 3.2 Gen 1 |
Méretek | |
| Szélesség | 119 mm |
| Magasság | 20 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 61 900 Ft
További Verbatim termékek: Verbatim Külső merevlemez
| Kapacitás | 4000 GB |
| Áramforrás | USB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 8 MB |
| Csatlakozók | USB 2.0 USB 3.2 Gen 1 |
Méretek | |
| Szélesség | 119 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Mélység | 81 mm |
| Tömeg | 180 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.