

GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Az Év Webshopja Különdíjasa. Bővítés gyártói garanciával!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Kapacitás | 16000 GB |
| Áramforrás | Elektromos hálózat |
| Fordulatszám | 7200 rpm |
| Csatlakozók | USB 3.2 Gen 1 |
Méretek | |
| Szélesség | 170.6 mm |
| Magasság | 49 mm |
| Mélység | 139.3 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 168 900 Ft
További Western Digital termékek: Western Digital Külső merevlemez
| Kapacitás | 16000 GB |
| Áramforrás | Elektromos hálózat |
| Fordulatszám | 7200 rpm |
| Csatlakozók | USB 3.2 Gen 1 |
Méretek | |
| Szélesség | 170.6 mm |
| Magasság | 49 mm |
| Mélység | 139.3 mm |
| Tömeg | 971 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.